|
|
27.300 EUR(33,3 EUR/m²)
Valgamaa, Valga, Vee 1
Object:4 room apartment
Area:821 m²
Floor:1/5
Built:1990 yr
Published on 2020-11-08
|
Valga linnas kesklinna ja Pedeli piirkonnas müüa I korrusel 4-toaline kõigi mugavustega korter üp 82,1 m². Korteris on toad eraldi, olemas 2 rõdu, vajab vähest sanitaarremonti. Sisustus sisse ei jää. Järelmaksu võimalus puudub
ID: DM598442967